Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) (zwanego dalej „RODO”) informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu, z siedzibą przy Alei Niepodległości 7, 39-300 Mielec.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji umowy sprzedaży biletów (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b RODO).

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie na podstawie udzielonej zgody (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO), w celu określonym w treści zgody.

4. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez SCK w Mielcu przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu realizacji tych uprawnień należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych powołanym przez SCK w Mielcu, e-mail: iodo@kultura.mielec.pl, tel. 17 582 56 11.
5. Dane mogą być przekazywane podmiotom trzecim współpracującym z SCK w Mielcu m.in. dostawcom usług ubezpieczeniowych, portalom biletowym itd. W takich przypadkach podmioty te będą przetwarzać dane osobowe w imieniu administratora na podstawie umów o powierzeniu danych.

6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania wskazanych powyżej, czyli do czasu realizacji umowy sprzedaży biletów i zgłoszenia ewentualnych reklamacji.

7. Pani/ Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. SCK nie będzie podejmowało zautomatyzowanych decyzji w przetwarzaniu danych osobowych.

Koncert Daniel Toledo Quartet

Miejsce: sala widowiskowa Domu Kultury SCK

Data: 14.01.2021, 18:00

Daniel Toledo (Ekwador) – kontrabas
Kuba Więcek – saksofon
Piotr Orzechowski „Pianohooligan” – fortepian
Michał Miśkiewicz – perkusja

Koncert promujący nową płytę zespołu zatytułowaną „Fletch”. Składają się na nie utwory, w których tradycja europejskiego jazzu, zasilana żywiołem improwizacji, wchodzi w nieoczywisty dialog z muzyką Ameryki Południowej, nade wszystko Ekwadoru. Daniel Toledo próbuje tym samym wpisać nieznaną powszechnemu odbiorcy muzykę swojego kraju w jazzowy idiom.

DANIEL TOLEDO
Ekwadorski kontrabasista i kompozytor. Ukończył studia na Berklee College of Music w Walencji, obecnie wykłada na uniwersytecie San Francisco w Quito. Zwycięzca Jazz Envoys 2010, dzięki czemu stał się częścią Jamey Aebersold Summer Jazz Workshop w Louisvile Kentucky. Występował w prestiżowym Kennedy Center w Washington D.C. W trakcie licznych tras koncertowych po Europie, Azji i obu Amerykach koncertował między innymi z Tedem Lo, Johnem Backwellem, Perico Sambeatem, Yoronem Israelem, Victorem Mendozą.

PIOTR ORZECHOWSKI “PIANOHOOLIGAN”
Pianista, improwizator, kompozytor. Absolwent Berklee College of Music. Laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, okrzyknięty przez krytykę „najbardziej kreatywnym i bezkompromisowym artystą młodego polskiego jazzu”. Po głośnym zwycięstwie na szwajcarskim Montreux Jazz Solo Piano Competition 2011 występuje na całym świecie, a każda jego płyta staje się wydarzeniem. Współpracował z gigantami muzyki współczesnej jak Philip Glass, Steve Reich, czy Krzysztof Penderecki, wybitnymi postaciami światowego jazzu, takimi jak Randy Brecker, Avishai Cohen, Victor Mendoza, czy Michał Urbaniak.

KUBA WIĘCEK
Saksofonista i kompozytor. Student prestiżowego Rhythmic Music Conservatorium w Kopenhadze. Laureat wielu międzynarodowych konkursów. Czerpie z wielu gatunków muzyki, poczynając od klasyki, przez folklor europejski czy jazz, a kończąc na muzyce elektronicznej, alternatywnej czy hip-hopie, dlatego w jego prywatnym zbiorze muzycznym nagrania Johna Coltrane’a, Charlie’ego Parkera leżą obok płyt takich artystów jak Steve Reich, Brian Eno, Tom Waits, Bon Iver, Flying Lotus czy Kanye West. Album „Another Raindrop” jest jego debiutem fonograficznym, za który otrzymał prestiżową Nagrodę Fryderyka.

MICHAŁ MIŚKIEWICZ
Perkusista o rozpoznawalnym stylu. Jako szesnastolatek zadebiutował w zespole Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Rok później do stałej współpracy zaprosił go Tomasz Stańko. Jest członkiem zespołu Marcin Wasilewski Trio, z którym nagrywa dla prestiżowej wytwórni ECM i koncertuje na całym świecie.
Współpracował z czołówką polskiego jazzu, miał również okazję koncertować i nagrywać z największymi nazwiskami jazzowego świata, jak m.in. Buster Williams, Billy Harper, Dino Saluzzi, Arthur Blythe, Joe Lovano, John Surman, Mike Turner, Gregoire Maret, Anders Jormin, Palle Daniellson, Bobo Stenson oraz Charles Lloyd.